Ana sayfa Kısmet Duaları Kısmet Açma Duası Kadın

Kısmet Açma Duası Kadın

77
0

Kısmet Açma Duası Kadın

Kismet Acma Duasi Kadin 1024x1024 - Kısmet Açma Duası Kadın
Kısmet Açma Duası Kadın

Gerek erkekler gerekse kadınlar için uygulayabileceğiniz denenmiş ve olumlu sonuçlar alınmış dualar ile kısmeti kapanmış kişilerin kısmeti açılabilir. Kısmet açma duası kadın için çok eski zamanlardan beri denenmektedir.

Sureler ve Esma ül hüsnalar kısmeti kapanmış kişiler için oldukça faydalıdır. Bilindiği üzere genellikle kısmet açma dualarını kadınlar kullanmıyor olsa da hem erkeklerin hem de kadınların kısmetinin bağlanmış olması mümkündür.

Bir kişinin kısmeti günahlarından dolayı kapanmış olabilmektedir. Kısmeti bu sebeple kapanmış olan kişiler sevap işlemeli, günahlarından arınmalı ve işledikleri günah sebebi ile pişman olduklarını dile getirmelidirler. Kısmet hangi nedenle kapanmış olursa olsun bunun bir çözümü hep vardır.

Kısmeti Kapanan Kadınlar İçin Kısmet Açma Duaları

Özellikle kısmeti kapanmış kadınların gönül rahatlığı ile bu duaları okumaları mümkündür. Kısmet açma duası kadın için kısmetini açmak, hayatına hayırlı bir kısmet alabilmek için bir umut kapısı ve bir kurtarıcıdır. Özellikle mübarek cuma gününde okunacak kısmet duası çok daha etkili olacaktır.

Bu yöntemi denemeden önce mutlaka abdest almanız gerekmektedir. Çünkü bu duanın içinde Allah’ ın ismi geçmektedir ve bu nedenle bu duayı abdestli bir şekilde etmeniz çok daha uygun olacaktır. Abdestinizi aldıktan sonra kıbleye doğru yönelin ve bu yöne doğru dizlerinizi üzerinde çökün.

Yüce rabbim kısmetim kapalı. Kısmetimin açılması için sana dua ediyorum, sende yardım diliyorum. Kısmetimin açmasını sağla ya rabbim. Sen şüphesiz ki bütün kullarının sesini duyarsın ve onlara yardım edersin, deyin. Bu söylediklerinizi de üç defa tekrar edin.

Okumalısın  Kısmetin Açılması İçin Dua

Bundan hemen sonra Allahumme veffıkna ila ma tuhibbu ve terda duasını 15 dakika boyunca sürekli tekrar edin. Eğer zaman dolduğunda siz duanın ortalarındaysanız, duayı yarım bırakmayınız. Duayı tamamen bitirdikten sonra okumayı bırakabilirsiniz. Bu duayı 5 gün boyunca okumaya devam edin.

Kısmet Açma Duası Kadın İçin Ne İşe Yarar?

Öncelikle yüreğinizden geçen birçok dilek gerçekleşsin diye okuduğunu kısmet açma duası kadın için de etkili olmakta ve kadının yüreğinden geçenler hayırlı ise gerçek olmaktadır.

Bu duanın şöyle yararları vardır:

  • Bir kadın bu duayı edince kendisi için hayırlı biri ile karşılaşabilir.
  • Kadın bu duayı ettikten sonra yuvasını kurabilir.
  • Bu dua sonucunda kadınlar çocuk dünyaya getirirken erkekler de baba olabilir.
  • Kadınlar ticari hayatlarında daha çok iş yapmaya ve tanınmaya başlarlar.
  • Kişinin üzerindeki stres ve sıkıntı kaybolur.
  • Son olarak da kadınlar bu dua sonrasında sevdikleri ile daha iyi anlaşmaya başlarlar.

Bu kısmet açma duası kadın için kısa sürede tesir ettiği bilinen bir çeşit duadır fakat bütün bu faydalardan yararlanabilmek için ettiğiniz duayı samimi bir şekilde etmeniz ve bunu kalben yapmanız gerekir. Ayrıca eğer dilediğiniz şey olmuyorsa isyan etmemelisiniz. Çünkü bu duaların kabul ve ret hükümleri Allah’ a aittir ve o her şeyin en hayırlısını bilir.

Kısmet Açma Duası Kadın İçin Farklı Şekillerde Olabilir Mi?

Kismet Acma Duasi Kadin Icin Farkli Sekillerde Olabilir Mi 1024x1024 - Kısmet Açma Duası Kadın
Kısmet Açma Duası Kadın

Şunu belirtmek gerekir ki sadece evlenmek için kısmet duası edilmez bir kadın iş yerinde kısmet açmak için de bu duaları okuyabilirler. Yani kısmet açma duası kadın için niyetine göre şekillenen bir duadır.

Evlenmek amacı ile kısmetini açmak isteyen bir kadın işe önce abdest almakla başlamalıdır. Abdest almadan önce de Niyet ettim Rabbimin rızası için abdest almaya. Kısmetimin açılması için abdest alıyorum ifadeleri kullanılmalıdır ve bütün melekler sesimi duyun ifadesini de 3 kere tekrar etmelidir.

Okumalısın  Kısmet Duası

Daha sonra kadının yapması gereken ise sessiz bir ortama geçmek olacaktır. Böyle bir ortam bulduktan sonra Allahümme inneke afuvvun tuhibbul afve fa’ fu anne duası okunmalı ve 77 kere de besmele çekilmelidir. Ardından da benim niyetim kısmetimi açmak kısmette olmaz kaçamak cümlesini 10 kere tekrar etmeniz gerekmektedir. Bu aşamadan sonra kısmetiniz açılacaktır.

İş Yeri İçin Kadınların Okuyacağı Kısmet Açma Duası

Bunun yanı sıra bir kadın iş yerinde kısmet açmak için de dua edebilir. Kısmet açma duası kadın için farklı şekillerde olabilir demiştik. İşte bu şekillerden bir tanesi de iş yeri için edeceği duadır. Bazı kişiler ne yaparlarsa yapsınlar iş konusunda başarılı olamazlar ve bütün kapılar suratlarına kapanır.

Tam bu noktada nasıl evlenmek için dua okunabiliyorsa iş yeri için de bu dua okunabilir. İş yerinize gittikten sonra kendinize sakin bir yer seçin. Bu sakin yere geçin ve Sübhaneke la ilahe illa ente’ l eman’ ül eman, neccina minennar duasını okumaya başlayın. Bu işlemi iş yerinize gittiğiniz her sabah tekrar edin. Bir süre sonra kısmetinizin açıldığını göreceksiniz.

Balmumu Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments