Ana sayfa Kısmet Duaları Kısmetin Açılması İçin Dua

Kısmetin Açılması İçin Dua

30
0

Kısmetin Açılması İçin Dua

Kismetin Acilmasi Icin Dua 1024x1024 - Kısmetin Açılması İçin Dua
Kısmetin Açılması İçin Dua

Bazen işlerimizde, kısmetimizde bizi mutsuz eden durumlar olabilir. Her zaman hayatımızda olumlu gitmeyen işler olmaktadır. Bu olumsuzlukların bazıları kısa süreli olup geçici durumlardır. Bunun dışında bazen bu olumsuzluk düzenli şekilde devam eder. Hangi işi yapmaya çalışsak o iş bize olumsuz sonuçlar getirir.

Bunun dışında bir sıkıntımız olmamasına rağmen aşk hayatımız düzene girmez. Böyle durumlarda bir kaç şey yapmak bizlere manevi anlamda yardım sağlayacaktır. Bunların başında dualar gelmektedir. Dua etmek için bir zaman veya mekan yoktur.

Kısmetinizin bağlı olduğunu düşünüyorsanız kısmetin açılması için dua çeşitleri oldukça fazladır. Kur’an-ı Kerim’den olduğu gibi hadisler ve sünnetler içinde de bu tarz dualara rastlanmak mümkündür. Bir şeyi Allah’tan istemek isteme şeklinin en hayırlı olanıdır. Bu noktada duanın içten ve samimi olması sizin için yeterli olacaktır.

Kısmet Açmak İçin Dua Örnekleri Nelerdir?

Dua insanın Allah’a kendini nasıl yakın hissediyorsa o şekilde konuşmasına denebilir. Fakat bazı dualar hadisler ve sünnetler aracılığı ile bizlere ulaşmışlardır.

Bu dualardan bir tanesi şu şekildedir;

  • “Allah’ım bir sebepten benim kısmetimde bağlılık bulunuyor ise ben bunlardan kurtulmak için sana sığınıyorum. Benim kısmetimin önündeki engeller kalksın Allah’ım, kader kapılarını açan sensin benim de kader kapılarımı aç, benim mutlu sağlıklı kısmetlere kavuşmamı nasip et.”

Dua sizin Allah ile kuracağınız bir iletişim olduğu için içinizden nasıl geliyor ise öyle yapmanız gerekir. Dua etmeden önce kendinizi duaya hazırlamanız gerekir.

Kısmet Açma Duasını Kimler Okuyabilir Ve Dua Okunmadan Önce Neler Yapılmalıdır?

Kısmetin açılması için dua farklı çeşitlerde olabilir. Duaların bazılarını bir yakınınız sizin için okuyabilir. Bunun dışında bazı dualar bir suya okunarak bu suyu içmeniz şeklinde olur. Sizin için biri size bu duayı okuyabilir veya siz bu duayı suya okuyabilirsiniz. Bunun dışında bazı duaları sizin okumanız gerekir. Dua kişiye özel olduğu için kendinizin okuması en doğru seçim olacaktır.

Okumalısın  Kısmet Açma Duası

Dua okunmadan önce dua edeceğiniz ortamda kirlilik olmamasına dikkat ediniz. Dua etmeden önce yoksa bir gusül abdesti almak gerekir. Var ise abdest alarak kendinizi ibadete hazırlamış olmanız gerekir. Tercihe bağlı olarak iki rekât namaz kılmak iyi bir seçim olacaktır. Namaz bittikten sonra Kur’an-ı Kerim’i açarak sureler okuyabilirsiniz. ( örneğin hac suresi 27. Ayetini bu ayet sizlere bolluk ve bereketi getirecek aynı zamanda kısmetinizin açılmasını sağlayacaktır.)

Ayrıca 21 defa Taha süresi okumakta sizin üzerinizdeki kötü enerjilerin ortadan kalkmasına ve işlerinizin iyiye gitmesine yardımcı olacaktır. Kısmetin açılması için dua örneklerini arttırmak mümkündür. Aslında Allah’a yapılan her ibadet sonrasında dileklerinizi içinizden geldiği gibi yansıtmak yeterli olacaktır.

Kısmet Neden Kapanır?

Kismet Neden Kapanir 1024x1024 - Kısmetin Açılması İçin Dua
Kısmetin Açılması İçin Dua

Kısmetimizin kapanmasını etkileyen bir sürü sebep vardır. Bunlardan bazılarına örnek vermek gerekir ise çevremizde olan insanların bize nazar değdirmiş olması, sürekli olumsuz düşüncelere dahilinde olduğumuz zaman bundan hayatımızın etkilenmesi, doğal sebepler ile bazı aksaklıklar yaşanması, ve en kötü olanı kıskançlıklar ve kıskançlığa bağlı büyüler. İnsanlar kendilerine rakip gördüğü veya kendilerinin başaramadığı şeyleri başaran insanlara her zaman kıskançlık beslemiştir.

Örneğin bir iş terfisi alacaksınız veya evliliğe giden bir ilişkiniz var insanlar böyle mutlu gelişmelerin kendi hayatlarında olmadığını düşündükleri zaman maalesef büyüye başvurabilir. Bu durumların önüne geçmek adına düzenli büyü bakımları yaptırmak gerekir. Kısmetin açılması için dua okuyorsunuz, ibadet ediyorsunuz ve işlerin yoluna girmesi için ne kadar çaba harcıyorsanız harcayın bir türlü aksilikler peşinizi bırakmıyorsa bir uzmandan yardım almak gerekir.

Durumunuzu anlattığınız uzman size bakım yaptığı ve bu bakım sonrasında sizde nazar veya büyü olduğunu söylediği zaman sizlere bunların nasıl etkisiz hale geleceğini, neler yapılabileceğini belirecektir. Bu durumdan kurtulmanız halinde kısmetiniz tekrar açılacaktır. Yolunda gitmeyen durumlar düzelecek iş ve aile hayatınız rayına oturmuş olacaktır. Bu durumun yaşanması sonrasında dualar okuyarak kendinizi kötü enerjilerin etkilemesine izin vermemiş olursunuz.

Okumalısın  Hayırlı Kısmet İçin Dua

Bunun dışında koruyucu vefk ve muskaları evimizde, iş yerinizde ve üzerinizde bulundurmak sizlere yapılacak olan kötü işlerin engellenmesinde yardımcı olacaktır. Bu koruyucu duaları ve vefkleri bir uzmanın yazması gerekir. Yazım dili Arapça Farsça ve İbranice olacağı için sizlerin bu konuya hakim olması fazla mümkün olmayacaktır.

Fotoğrafla Aşk Büyüsü yazımızı da okuyabilirsiniz.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments