Ana sayfa Medyumlar Nazardan Korunma Duası

Nazardan Korunma Duası

9
0

Nazardan Korunma Duası

Nazardan Korunma Duasi 1024x1024 - Nazardan Korunma Duası
Nazardan Korunma Duası

Dünya üzerinde insan ve evrenin bir arada oluşu hiçbir şekilde tesadüf değildir nazardan korunma duası ile dışarıdaki dünyada insanların gözü değmesin diye okunur. Allahın insanları yaratmış olması aynı zamanda bu evrenin yaratılışı ve bu hayatın yaşanma şekli de bir takım atom parçacıkların hatta tam olarak atom altı parçacıklarının bir araya gelmesi ile meydana gelmiştir.
Bunun en büyük örneği evrende kanıtlanmış olan enerjilerdir. İnsanların da bir enerjiden ibaret olması insana da pek çok sorumluluk ve güç yükler. Sadece insanların bu gücü kullanma biçimi bir birinden son derce farklı boyutlarda olabilir. Bu noktada insanların ikiye ayrıldığını da belirtip bu konuyu biraz irdelemek gerekir.

Neden derseniz çünkü insanın egemen olduğu bu yaşam yolunda bir takım güçler ile sarıp sarmalanmış olmak ve bu gücün de insana yüklediği bir sorumluluğun olması tamamen bilinç ile ilintili ve dışarıdan bakıldığı zaman çok basit bir şeymiş gibi durduğu halde aslına bakarsanız çok önemli ve hayatın dengesini değiştirmek adına çok güçlü bir potansiyel yaratmış olduğunu bilmeniz gerekir.

Daha önce insanlar ikiye ayrılır demiştik. Bunu açıklayacak olursak birincisi, kendi gücünün farkında olmayan insanlar, ikincisi ise kendi günün farkında olup ne yaptığını çok iyi bilen ve de o gücü istediği şekilde kullanabilen bir takım insanların var olduğunu göreceksiniz.

Bu evrende elbette ki sadece iyilik güzellik, mutluluk, sevgi, barış ve benzeri olumlu ve son derece pozitif enerjiler yer alacak diye bir şey yoktur. Aynı zamanda tüm bu güzel ve pozitif enerjilerin de yanı sıra, öte yandan kötü enerjiler de yer alır. bu kötü enerjiler de her zaman bilinçli olarak meydana getirilecek diye bir şey de söz konusu değildir.

Okumalısın  Aşk Büyüsü Medyum

Bazen bilinçsiz bir şekilde de ortaya çıkabilen kötü ve insanlara ya da her hangi bir şeye zarar verebilecek kötü enerjiler de ister istemez meydana gelebilir. Biz de buna nazar enerjisi diyoruz. Hayatta her şeyin karşılığı olduğu gibi aynı zamanda enerjilerin de karşılığı yani bir tür pan zehri olduğunu bilerek o tür kötü enerjilere bir kalkan oluşturulabilir.
Nazardan korunma duası bu noktada son derece önemli ve insanın o kötü ve korkunç nazar enerjisinden koruyacak ya da kurtaracak bir koruma kalkanı olarak bilinir.

Nazardan Korunma Duası Nedir?

Bir insanın nazardan korkması o kadar gerekli bir şeydir ki. Pek çok insan ne yazık ki nazara hiçbir şekilde inanmaz ve nazarın kendisine değmeyeceğini düşünür.
Bunun o kadar yanlış bir düşünce olduğunu ve nazarın her insana değme olasılığının olduğunu belirterek nazardan korunma duası nasıl yapılır sorusuna yanıtlar bulma yoluna gitmemiz en doğrusu olacaktır.

Nazardan korunma duası yapmak pek çok insan tarafından okunması gereken duaların bütünü olarak açıklanabilir.
Çok farklı kaynaklarda da bu tür bir dua yaparken yapılması gereken pek çok ritüel yer alır. Nazardan korunma duası hazırlamak ya da nazardan korunma duası tarifi bulmak amacı ile hem çok farklı kaynaklardan araştırma yapmanız gerekir hem de en sağlıklı bir şekilde bu duanın gerçekleşmesini sağlamak istiyorsanız nazardan korunma duası yapan medyum hocalardan yararlanmanız bu konuda son derece faydalı bir çözüm yolu olacaktır. Nazar duası nedir nasıl okunur başlıklı YouTube videomuzda detaylar vardır.

Nazardan Korunma Duası Yapan Hocalar

Nazardan Korunma Duasi Yapan Hocalar 1024x1024 - Nazardan Korunma DuasıBazı insanların doğu yılı, doğum tarifi gibi pek çok farklı değişken faktöre bağlılık göstermek sureti ile yıldız haritasındaki bir takım aksaklıklar nedeni ile diğer insanlara göre çok daha fazla ve çok daha kolay bir şekilde nazar değme olasılığı vardır. Bunun için nazar enerjisinden önceden korunmak amacı ile nazar duası yapan hocalardan yardım almanız gerekir.

Okumalısın  Aşk Büyüsü Medyum

Nazardan Korunmak İçin Muska

Eğer ki bir takım sebeplerden ötürü size ve sevdiklerinize çok fazla ve diğer insanlara göre çok daha kolay bir şekilde nazar değini düşünüyorsanız mutlaka bir nazardan korunma duası yapan medyum hoca ile görüşmeniz ve kendinize ya da sevdiklerinize bir çeşit nazar duası okutmak ya da nazardan korunma muskası yaptırmak yoluna gidebilirsiniz. Nazardan korunmak için muska bulundurmak size güven ve rahatlama hissi vermesi açısından önemlidir. Medyumlar konusunda bilgi için tıklayınız.

votes
Article Rating
Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments